Motorex Coolant M5.0 Ready To Use 20 ltr vihreä/sininen neste

Kampanjatuote
COOLANT M5.0 Ready to use on nitriitti-, fosfaatti- ja amiinivapaa käyttövalmis etyleeniglykoliin perustuva jäähdyttimen suoja-aine. Se täyttää eri valmistajien korkean suorituskyvyn moottoreiden vaatimukset. Erinomaisen pakkassuojan lisäksi Tämä jäähdytysneste tarjoaa erinomaisen ympärivuotisen korroosiosuojan kaikille polttomoottorien jäähdytysjärjestelmissä käytetyille metalleille ja seoksille.
Bensiini- ja dieselmoottoreissa, jotka on valmistettu valuraudasta, alumiinista tai molempien metallien yhdistelmästä. COOLANT M5.0 voidaan käyttää myös alumiinista tai kupariseoksista valmistetuissa jäähdytysjärjestelmissä.
Tuotekoodi: 552-409-020
Tulosta: Iso | Pieni
Ei tällä hetkellä saatavilla.
LOUKKO.COM TILI
Kuukausierä 25,06 €, Maksuaika 12 kk, Luottosumma 233,60 €, Vuosikorko 0,00 %, Käsittelymaksu 0,00 €, Tod. vuosikorko 30,05 %.